Hosting

Warsztat Terapii Zajęciowej Krzemień oraz Taka Mydlarnia na koncercie

Szanowni Państwo,
 
mamy przyjemność zaprosić Państwa na JEDYNY taki charytatywny koncert w Poznaniu!

Gwiazdą wieczoru będzie kanaryjski zespół jazzowy Toñin Corujo Quartet !

Koncert odbędzie się dnia 22 marca o godz. 19:00 na Scenie Wspólnej (ul. Brandstaettera 1, Poznań).

Kupując BILET na koncert można bezpośrednio wesprzeć codzienną rehabilitację niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak.

Toñin Corujo Quartet to twór najsłynniejszego kanaryjskiego scenarzysty – muzyka Toñin Corujo. Muzyk tworzy niezwykłe brzmienia w towarzystwie króla perkusisty i klawiatury, Israela Curbelo, wspaniałego saksofonisty, Carlosa Péreza i świetnego gitarzysty, Yarela Hernándeza.
Marzeniem Toñína Corujo było nadanie tradycyjnemu XIV-wiecznemu kanaryjskiemu instrumentowi "timple" nowoczesnego brzmienia. Muzyk zaczął eksperymentować, łącząc „timpe” z innymi instrumentami - tak powstały wyjątkowe jazzowe utwory prosto z Wysp Kanaryjskich.


BILETY w cenie 40,00 zł można zakupić tutaj ☛ http://bit.ly/2Fzuh2b oraz w biurze Stowarzyszenia: ul. Płowiecka 15 ☚. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na codzienną rehabilitację niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak, a w tym zakup Cyber-oka, czyli urządzenia, dzięki któremu osoby z głęboką wieloraką niepełnosprawnością będą mogły komunikować się z otoczeniem.

PONADTO!
 
Podczas koncertu odbędzie się kiermasz rękodzieła - ceraminki tworzonej przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej "Krzemień" oraz mydeł tworzonych w TAKA MYDLARNIA.

To będzie wieczór pełen wrażeń ♡
 

© 2004-2019 Stowarzyszenie na tak, Warsztat terapii zajęciowej Krzemień